MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 6398065
nr 639 8065
Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 maj 2010
kl 19:42:11
10/5 16:49:55